Jak wybierać kamerzystę na wesele? Na jakie fakty zwrócić baczną uwagę, nad czym dokładnie się skupić w takich sytuacjach? Warto postawić na kilka opcji, warto przygotować konkretnego rodzaju rozwiązania i na tej podstawie mieć pewność, że dotrzemy do najlepszych fachowców, że trafimy na profesjonalną pomoc, otrzymamy wyjątkową pamiątkę z tego jedynego dnia.
21
Każdy komu potrzebny kamerzysta na wesele powinien w pierwszej kolejności przeprowadzić niezwykle staranną selekcję w swoim otoczeniu. Można polegać na doświadczeniach znajomych, a gdy takich nie ma, to należy spędzić długi czas na przeglądaniu kolejnych ofert, kolejnych propozycji. Nie można poprzestać na sprawdzeniu kilku ofert i przejrzeniu kilku filmów wideo. Tak to nie będzie działać, należy koniecznie wykorzystać w tym kierunku wszelkie możliwości.

Kolejnym etapem działania będzie wytypowanie konkretnych kamerzystów i doprowadzenie do spotkania. Dlaczego warto się spotkać z taką osobą? Po pierwsze widzimy z kim mamy do czynienia. Dobry kamerzysta to nie tylko najlepsza technika przygotowania filmów to również kwestie osobowości. Profesjonalista już na spotkaniu z nami przedstawi próbki tego jak widzi filmowanie ślubu, również będzie dokładnie wsłuchiwał się we wszelkie sugestie młodej pary. Nawet kiedy nie mamy kompletnie pomysłu jak powinien prezentować się taki film to dobrze jest wiedzieć czego się spodziewać. Również określenie tego co ma być sfilmowane ma znaczenie i takie informacje muszą zostać przedstawione podczas spotkania z kamerzystą.
22
Czy koszty mają znaczenie? Oczywiście że tak. Cena jest zawsze jednym z czynników determinujących wybór konkretnego kamerzysty weselnego. Należy zatem zdać sobie sprawę z faktu, że sami możemy decydować ile zapłacimy. Wybieranie konkretnych usług, maksymalne rozszerzenie wideofilmowania lub też działanie w drugą stronę, ograniczenie filmu ślubnego do minimum. To wszystko wpływa na końcowa wycenę prac kamerzysty.

Written by miodo